telefon: 733 66 66 22


NOVAFARM Maszyny rolnicze | Rząśno 1a, 99-440 Rząśno | telefon:

O marce Dieci

pług rolny regent tytan

∷Innowacyjność jako kierunek rozwoju DIECI


Dieci jako jedni z pierwszych w Europie opracowało i wdrożyło w 1983 r. produkcję podnośników teleskopowych.

W wyniku ciągłych starań fira posiada dzisiaj ofertę obejmującą 123 modele w produkcji. Ponadto Dieci oddaje do dyspozycji klientów swój awangardowy dział techniczny, który w odpowiedzi na konkretne wymogi techniczne opracowuje na podstawie maszyn seryjnych spersonalizowane rozwiązania dla konkretnych zastosowań.

∷Maszyny dla rolnictwa od 1962 roku.

Dieci buduje maszyny rolnicze, przemysłowe i budowlane od ponad 50 lat

Przez ponad pół wieku działalności Dieci zawsze stawiał na badania innowacyjnych technologii w sektorze konstrukcji maszyn dla rolnictwa, przemysłu i budownictwa, a także maszyn specjalnych, zapewniając jednocześnie doskonałe wsparcie przed- i posprzedażne.

pług rolny regent eurostar
pług rolny regent tytan

∷Gwarancja niezawodności i jakości produktu


Dla potrzeb prób i badań DIECI posiada pole prób i testów odbiorczych, tj. obszar o powierzchni ponad 20.000 m2 obejmujący cementową drogę o długości 900 m, obszar „Off Road” do badań terenowych oraz krytą konstrukcję o powierzchni 400 m2, w której mieszczą się biura dydaktyczne, sale wykładowe dla operatorów, a także trybuna dla 60 osób z pełnym widokiem na cały kompleks.

Aby zagwarantować, że wszystkie nasze maszyny – zarówno te standardowe. jak i specjalne – są niezawodne i trwałe, przeprowadzamy dokładne testy i próby w rzeczywistych warunkach roboczych w celu oceny:

  • osiągów
  • spełnienia wszystkich wymogów projektu
  • wymogów bezpieczeństwa określonych w normach
  • parametrów podlegających homologacji oraz certyfikacji
  • cech żądanych przez rynek

∷
Pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojego gospodarstwa